Better Half - Aşk Sayacı

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39.2 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Mobilegion
Better Hal mobil uygulaması IOS cihazınızda sizlere fayda sağlayacak kaliteli bir uygulamadır.

Better Half mobil uygulaması diğer uygulamalara göre biraz farklı bir mobil uygulamadır. Uygulamamız sevgili olan ya da evli olan çiftler için özel olarak geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. Better Half mobil uygulamasını sizde Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. En özel anlarınız artık mobil cihazınız tarafından takip edilsin. 

Özel günlerin hiç bir anını kaçırmamak için Better Half mobil uygulamasından bildirim alabilirsiniz. Uygulamayı dilediğiniz yerden internetsiz bir şekilde de kullanmanız mümkündür. Uygulama sayesinde yaklaşan doğum günleri ve yıl dönümünü her an takip edebilir ve sevdiklerinize sürprizler hazırlayabilirsiniz. Burç, doğum ve birlikte olduğunuz tarih otomatik yüklensin.  En iyi sevgili ve aşk hesaplayıcı uygulamasını ücretsiz olarak hemen indirerek kullanamaya başlayabilirsiniz. 

Eğlenceli bir mobil uygulama olması sebebiyle Better Half sizlere en mutlu anlarınızı hatırlatıyor ve bunları kaçırmamanızı sağlıyor. Sizde uygulamaya anında sahip olun ve aşkınızı mobil cihazınızdan her an takip edin. 

Better Half - Aşk Sayacı indir
DİĞER SÜRÜMLER